אם הגעת לכאן את בטח מרגישה שתחזוקת הבית זה נושא מעיק. יש סתימות, הברז מטפטף או שאין זרם מספיק חזק. הצירים בדלת המטבח מציקים ויש שפע של אבנית ועובש סביב הכיורים. או שאולי את סתם חייבת להוסיף עוד מקום אחסון ויש המון דברים לתלות או חורים בקיר שצריך לסגור ולסייד.

אז זהו. זה לא חייב להפוך לפרויקט כל כך מורכב.

את כל הדברים האלו ועוד, את יכולה לעשות בעצמך- בהצלחה- ללא מאמץ גדול אלא רק בעזרת הדרכה נכונה של "עשי זאת בעצמך" וכמה צעדי בסיס שיעשו לך אחת ולתמיד סדר ויקנו לך ביטחון.

לקוחות מרוצים שעברו את הסדנה שלנו

אתן פשוט עושות עבודת קודש. כל הכבוד לכן על שאתן מפלסות את הדרך לעוד תחום בו נשים יזכו לעצמאות שבזכותה נהיה מאושרות יותר. המקדחה הפכה להיות חברתי הטובה.

סדנת עשי זאת בעצמך הייתה מדהימה! המסגרת המקצועית והתומכת מאפשרת ללמוד ולהתנסות באווירה ידידותית ונעימה. קיבלתי כלים רבים והתנסיתי ביצירה, תיקון ושיפוץ. בנוסף זכיתי להכיר חברות חדשות וללמוד מהטובות ביותר אלה ויולי המוכשרות. זו חוויה מעצימה שאני ממליצה בחום לכל אחת לעבור

לפני הסדנא המוצלחת של "עשי זאת בעצמך" תכננתי לשפץ שידה ישנה במשך שנה. לא הצלחתי להביא את עצמי לעבוד עליה וזה מאוד תסכל אותי. אחרי שקיבלתי כלים וביטחון בזכות המדריכות הנפלאות סיימתי סוף סוף את הפרויקט הזה בעצמי ואני גאה מאוד בתוצאה. תודה רבה לכן על שנתתן לי את הביטחון שכה הייתי זקוקה לו.הרשמי עכשיו ולא תפספסי שום דבר!
     

    דילוג לתוכן