עם ניסיון של מעל 6 שנים ברוב הרשויות המקומיות בארץ, אנו גאות ללמד קבוצות של נשים, צעירות, גיל שלישי, קבוצות משותפות בנושא קיימות, מגדר , חוסן, עצמאות  ועוד…
סדנת "עשי זאת בעצמך" מספקת הזדמנות מעולה לא. נשים לצעוד צעד ראשון בתחום ה DIY שכובש את העולם.
במפגשים לומדות המשתתפות (וגם המשתתפים) שלב אחר שלב איך לדפוק, להבריג, לקדוח, לבנות להרכיב, ובכך בונות את הבסיס למיומנות השיפוץ ותחזוקת הבית.
מפתחות יצירתיות, משחררות פחדים ושוברות כמה סטיגמות.
מגוון אפשרויות : מפגש מעשי יחיד, סדנא מורחבת ומעמיקה, סדנת "אדניות מהעוטף", אמהות וילדים, גיל שלישי ועוד…

לקוחות מרוצים שעברו את הסדנה שלנו

נפלא לעבוד עם יולי וצוות "עשי זאת בעצמך" שהפעילו אצלנו סדנא מדליקה לנשים עצמאיות וחזקות. מחכה בקוצר רוח לסדנאות הבאות

אתן פשוט עושות עבודת קודש. כל הכבוד לכן על שאתן מפלסות את הדרך לעוד תחום בו נשים יזכו לעצמאות שבזכותה נהיה מאושרות יותר. המקדחה הפכה להיות חברתי הטובה.

לפני הסדנא המוצלחת של "עשי זאת בעצמך" תכננתי לשפץ שידה ישנה במשך שנה. לא הצלחתי להביא את עצמי לעבוד עליה וזה מאוד תסכל אותי. אחרי שקיבלתי כלים וביטחון בזכות המדריכות הנפלאות סיימתי סוף סוף את הפרויקט הזה בעצמי ואני גאה מאוד בתוצאה. תודה רבה לכן על שנתתן לי את הביטחון שכה הייתי זקוקה לו.

סדנת עשי זאת בעצמך הייתה מדהימה! המסגרת המקצועית והתומכת מאפשרת ללמוד ולהתנסות באווירה ידידותית ונעימה. קיבלתי כלים רבים והתנסיתי ביצירה, תיקון ושיפוץ. בנוסף זכיתי להכיר חברות חדשות וללמוד מהטובות ביותר אלה ויולי המוכשרות. זו חוויה מעצימה שאני ממליצה בחום לכל אחת לעבור.הרשמי עכשיו ולא תפספסי שום דבר!
     

    דילוג לתוכן